O Firmie

Mad Bud Pokrycia Dachowe

W naszej koncepcji działania kierujemy się normami, które pozwalają nam uzyskać miano rzetelnej i solidnej firmy. Dzięki zaufaniu naszych klientów zdobyliśmy pewną silną pozycję na rynku. Stawiamy na profesjonalizm świadczonych usług oraz na odpowiedzialność naszych pracowników co zapewnia państwu doskonałą obsługę na każdym etapie inwestycji.

W ofercie firmy znajdują się pokrycia dachowe takie jak : Blachodachówki, Blachy trapezowe, Blachy na rąbek stojący, Blachodachówki modułowe, Blachy gonto podobne z posypką ceramiczną renomowanych producentów pokryć dachowych.

Wykorzystywane przez nas materiały wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami budowlanymi ISO 9001:2008. Pokrycia dachowe które oferujemy posiadają cechy na spodniej stronie arkusza potwierdzające pochodzenie stali, daje to możliwość wystawienia pisemnej gwarancji.

Naszą specjalizacją jest branża materiałów oraz usług budowlanych

Oferujemy kompetentną i solidną obsługę, konkurencyjne ceny, bezpłatny transport, pomiar oraz rzetelną wycenę. Z doświadczenia wiemy, że sprawą ważną dla Klienta jest szybki termin realizacji. Wyroby dostarczamy nieodpłatnie na miejsce do Klienta własnym transportem.