Blachodachówka

Blachodachówka

Oferuje kompletny pakiet blachodachówek do pokrycia Twojego dachu. Ponadto dzięki wzajemnemu dopasowaniu wszystkich detali Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności.

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

Wykorzystywane przez nas materiały wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami budowlanymi ISO 9001:2008. Pokrycia dachowe które oferujemy posiadają cechy na spodniej stronie arkusza potwierdzające pochodzenie stali, daje to możliwość wystawienia pisemnej gwarancji.

Naszą specjalizacją jest branża materiałów oraz usług budowlanych

W ofercie firmy znajdują się pokrycia dachowe takie jak : Blachodachówki, Blachy trapezowe, Blachy na rąbek stojący, Blachodachówki modułowe, Blachy gonto podobne z posypką ceramiczną renomowanych producentów pokryć dachowych.