SYSTEM RYNNOWY GAMRAT

MAD BUD POKRYCIA DACHOWE

Systemy rynnowe Gamrat z PVC gwarantują niezawodne odprowadzania wody z każdego dachu. Zostały zaprojektowane specjalnie na ciężkie, warunki klimatyczne Sprawdzone w praktyce, zyskały uznanie wśród wykonawców i inwestorów. Znalazły swoje miejsce na milionach dachów.

Systemy rynnowe Gamrat z PVC produkowane są przez firmę GAMRAT SA od ponad 20 lat. Produkt tej firmy są nieustannie udoskonalane, aby jeszcze lepiej spełniać swoją funkcję i cieszyć klientów swoją niezawodnością. Systemy te, oferowane są w kolorach najczęściej wybieranych przez klientów ciemnobrązowym, białym, grafitowym i czarnym.

SYSTEMY RYNNOWE PVC SPRAWDZONE NA MILIONACH DACHÓW

Istotny wpływ na popularność systemów ma ich doskonała jakość, trwałość, szczelność, niezwykła wytrzymałość mechaniczna, odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, w tym wahania temperatury, zanieczyszczenia przemysłowe. Spośród systemów rynnowych dostępnych na rynku, rynny Gamrat PVC wyróżnia przede wszystkim głęboki kształt rynny z charakterystycznymi wywinięciami, wzmacniającymi i usztywniającymi rynnę, który wraz z idealnie gładką powierzchnią zapewnia doskonałą wydajność systemu.

TRWAŁOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ

Systemy rynnowe Gamrat z PVC mają najmocniejsze na rynku uchwyty rynnowe o profilu dwuteowym, zapewniające maksymalną wytrzymałość na obciążenia, są całkowicie odporne na korozję, nie wymagają konserwacji, a ich montaż jest niezwykle prosty i szybki.